ÚKS ČSOS – Vítejte na nových stránkách

24 Úno

Dne 18.01.2024 se konala Valná hromada Ústeckého krajského svazu ČSOS (ÚKS ČSOS), které se zúčastnilo 8 ze 13 delegátů (61 %). Jedním z hlavním bodů byla volba nového předsedy. Současný předseda Michal Žejdlík již v této funkci pokračovat nechtěl a tak bylo jasné, že ÚKS ČSOS bude mít nového předsedu. Jediným uchazečem o tuto funkci byl Miroslav Duda, kterého valná hromada jednomyslně schválila. Současně s novým předsedou má ÚKS také nové stránky – https://o-serie.cz (pozn. někdy se stane, že proklik nefunguje a je nutné odkaz zkopírovat a vložit jej do prohlížeče či rovnou vepsat o-serie.cz).

Michalovi Žejdlíkovi patří velké poděkování za desetiletou činnost v krajském svazu, kde působil od samého založení. Za tu dobu udělal spoustu práce, zorganizoval výpravy na olympiády a podílel se na realizaci školních přeborů. Za jeho působení došlo k několikanásobnému navýšení rozpočtu, z čehož měly přínos kluby v kraji. Pro svého následníka tak nastavil laťku vysoko.

Současně se jmenováním nového předsedy Miroslava Dudy došlo ke změně sídla ÚKS na Velemín 120, 411 31 Velemín. Telefonní kontakt 739306041, e-mail: mirovi@seznam.cz . Datová schránka (zkysved), IČ: 04863542 a bankovní účet zůstávají stejné.

Zápis z VH ÚKS ČSOS 2024

Usnesení VH ÚKS ČSOS 2024